Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

 

W dniach 17-18.03.2017r. w hali Expo Łódzkich Targów Międzynarodowych odbyła się kolejna edycja imprezy pn. „Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR”. Uwielbiamy takie wydarzenia, więc i w tym roku z przyjemnością zaoferowaliśmy Starostwu Powiatu Brzezińskiego swoją pomoc w obsłudze stoiska. Punktualnie o godzinie 10.00 w sobotę zaczęli pojawiać się pierwsi odwiedzający. Ich uwagę przykuwał nowy przewodnik po ziemi brzezińskiej – atrakcyjnie wydany w postaci rozkładanej książeczki z mapą i informatorem w środku. Powodzeniem cieszyły się również materiały z naszych wcześniejszych rajdów.

Miło nam było zobaczyć znajome twarze, ale pojawiło się też dużo nowych osób zainteresowanych ofertą turystyczną powiatu, w tym możliwością poznawania jego atrakcji na rowerze.

Polowy z Batorówki.

Strój ludowy Ziemi Brzezińskiej.

Stoisko Ziemi Brzezińskiej.

Obowiązkowo odwiedziliśmy stoiska innych wystawców – żądni inspiracji i pomysłów na kolejne wyprawy. Udało się zgromadzić pokaźną kolekcję map i przewodników, które posłużą do planowania wydarzeń organizowanych przez nasze stowarzyszenie, jak również podczas naszych prywatnych podróży.

Stoisko Muzeum w Gałkowie.

Występy zespołów ludowych.